Brændemaskiner
Vælg kategori
Tilbage
| Teknisk data | HAKKIFEED 421 |
| Max. stammediameter, mm | Nej |
| Max. kløvelængde, mm | Nej |
| Kløvetryk, t | Nej |
| Sværdlængde, " | Nej |
| Effekt, kW | Nej |
| Kraftforsyning | Nej |
| Højde, mm | 880/1320 mm eller 1230/1660 mm |
| Bredde, mm | 2120 mm |
| Længde, mm | 2350 mm |
| Vægt, kg | 238 kg |
| Sav | Nej |
