Brændemaskiner
Vælg kategori
Tilbage
| Teknisk data | HAKKI PILKE FALCON 35 |
| Max. stammediameter, mm | 350 mm |
| Max. kløvelængde, mm | 500 mm |
| Kløvetryk, t | 7,0 t |
| Sværdlængde, " | 16" |
| Effekt, kW | 7,5 kW |
| Kraftforsyning | TR, elektrisk motor, kombi |
| Højde, mm | 2530 mm |
| Bredde, mm | 2550 mm |
| Længde, mm | 1250 mm |
| Vægt, kg | 870 kg |
| Sav | Nej |
