Brændemaskiner
Vælg kategori
Tilbage
| Teknisk data | HALLI PILKE CLEANER |
| Max. stammediameter, mm | Nej |
| Max. kløvelængde, mm | Nej |
| Kløvetryk, t | Nej |
| Sværdlængde, " | Nej |
| Effekt, kW | Nej |
| Kraftforsyning | Nej |
| Højde, mm | max 2870 mm (justerbar) |
| Bredde, mm | 2870 mm |
| Længde, mm | 1190 mm |
| Vægt, kg | 500 kg. |
| Sav | Nej |
