Brændemaskiner
Vælg kategori
Tilbage
| Teknisk data | HAKKIFEED 471 |
| Max. stammediameter, mm | Nej |
| Max. kløvelængde, mm | Nej |
| Kløvetryk, t | Nej |
| Sværdlængde, " | Nej |
| Effekt, kW | Nej |
| Kraftforsyning | Nej |
| Højde, mm | 1000/1440 mm (justerbar) |
| Bredde, mm | 950/1500 mm (justerbar) |
| Længde, mm | 3600 mm |
| Vægt, kg | 616 kg |
| Sav | Nej |
