Brændemaskiner
Vælg kategori
Tilbage
| Teknisk data | HAKKI PILKE EASY 50 Pro |
| Max. stammediameter, mm | 470 mm |
| Max. kløvelængde, mm | 600 mm |
| Kløvetryk, t | 30 t |
| Sværdlængde, " | 20" |
| Effekt, kW | 15 kW |
| Kraftforsyning | TR, elektrisk motor, Kombi |
| Højde, mm | 2900 mm |
| Bredde, mm | 1520 mm |
| Længde, mm | 3100 mm |
| Vægt, kg | 2200 kg. |
| Sav | Nej |
