Brændemaskiner
Vælg kategori
Tilbage
| Teknisk data | HAKKI PILKE BLOWER |
| Max. stammediameter, mm | Nej |
| Max. kløvelængde, mm | Nej |
| Kløvetryk, t | Nej |
| Sværdlængde, " | Nej |
| Effekt, kW | Nej |
| Kraftforsyning | Nej |
| Højde, mm | 410 mm |
| Bredde, mm | 530 mm |
| Længde, mm | 325 mm |
| Vægt, kg | 17 kg. |
| Sav | Nej |
