Brændemaskiner
Vælg kategori
Tilbage
| Teknisk data | Hakki Pilke 55 pro |
| Max. stammediameter, mm | 55 cm |
| Max. kløvelængde, mm | 60 cm |
| Kløvetryk, t | 40 ton |
| Sværdlængde, " | 25" |
| Effekt, kW | Nej |
| Kraftforsyning | EL, PTO eller kombi ( EL/PTO ) |
| Højde, mm | Nej |
| Bredde, mm | Nej |
| Længde, mm | Nej |
| Vægt, kg | 3240 |
| Sav | Nej |
