Brændemaskiner
Vælg kategori
Tilbage
| Teknisk data | HAKKI PILKE 38 Pro |
| Max. stammediameter, mm | 380 mm |
| Max. kløvelængde, mm | 600 mm |
| Kløvetryk, t | 8,0 t |
| Sværdlængde, " | 16" |
| Effekt, kW | 10 kW |
| Kraftforsyning | TR, elektrisk motor, kombi |
| Højde, mm | 2520 mm |
| Bredde, mm | 2480 mm |
| Længde, mm | 1300 mm |
| Vægt, kg | 880 kg |
| Sav | Nej |
